• Müşteri Hizmetleri: +90(232) 461 87 71

kurumsal

Sizin için çalışıyoruz

Tüm sorularınız için güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimize ulaşabilirsiniz.

+90(232) 461 87 71

efecan Elektrostatik Toz Boya

Kurulduğu günden beri endüstriyel boyama sistemlerini farklı bir bakış açısı ile yorumlayan EFECAN Servis Ekipmanları, boyama kabinleri ile Türkiye’de önde gelen çözüm ortağınızdır. 20 yıldır Ar-Ge kimliğini kaybetmeden güncel ve kullanılabilir ürünler sunan EFECAN Servis Ekipmanları, ürünlerini sadece ürün olarak değil, yer alacağı ortamın ihtiyacına cevap verecek bir çözüm olarak konumlandırmaktadır.

Dolayısıyla sunduğu teknolojiyi tamamlayan servis ve ürün tedariği konusunda da danışmanlık hizmetleri ve aktif projeler üstlenmektedir. Ürün ve çözümlerin projelendirilerek üretiminin ve satışının yanı sıra endüstriyel boyama sistemlerinin ihtiyaca göre yerinde kullanımına yönelik servisler sunmakta ve yönetmektedir.

Boyahane tesisleri profesyonel montajı yanı sıra satış sonrası hizmet ve yedek parça tedariği sunmaktadır. Sunduğu çözümlerin ölçeklenebilir olması, servis tecrübesi, yaklaşımı ve kalitesi ile standart bir boya kabininden kompleks bir boyahane tesisine kadar hızlı ve gerçekçi çözümler sağlamaktadır.